ZOSP

 

ZARZĄD GŁÓWNY

ZWIĄZKU OSP RP

ul Oboźna 1

00-340 Warszawa

 

 

telefony:

0-22 826 52 91(92)

0-22 828 84 82(83)

0-22 828 00 73(74)

 

www.zosprp.pl

 

 

 

Oddziały Wojewódzkie Związku:

 

 

województwo dolnośląskie
50-552 Wrocław ul. Borowska 138
0-71 788-23-40/41
wroclaw@zosprp.pl

województwo kujawsko-pomorskie
87-100 Toruń ul. Legionów 70/76
0-56 623-83-46
torun@zosprp.pl


województwo lubelskie
20-012 Lublin ul. Szczerbowskiego 6 c
0-81 532-70-93
lublin@zosprp.pl

województwo lubuskie
65-074 Zielona Góra ul. Kasprowicza 3/5
0-68 325-57-79
zielona.gora@zosprp.pl

województwo łódzkie
93-318 Łódź ul. Strażacka 1/3
0-42 636-41-96
lodz@zosprp.pl

województwo małopolskie
30-960 Kraków ul. Obrońców Modlina 2
0-12 653-28-41
krakow@zosprp.pl

 

województwo mazowieckie
00-891 Warszawa ul. Chłodna 3
0-22 620-05-08
warszawa@zosprp.pl


województwo opolskie
45-202 Opole ul. Budowlanych 1
0-77 454-39-17
opole@zosprp.pl

 

województwo podkarpackie
35-016 Rzeszów ul. Mochnackiego 4
0-17 853-33-94
rzeszow@zosprp.pl


województwo podlaskie
15-062 Białystok ul. Warszawska 3
0-85 743-50-70
bialystok@zosprp.pl


województwo pomorskie
80-251 Gdańsk ul. Sosnowa 2
0-58 341-63-45 341-90-80
gdansk@zosprp.pl


województwo śląskie
40-032 Katowice ul. Dąbrowskiego 8
0-32 251-79-69
katowice@zosprp.pl


województwo świętokrzyskie
25-324 Kielce ul. Sandomierska 81
0-41 368-16-67
kielce@zosprp.pl


województwo warmińsko-mazurskie
10-015 Olsztyn ul. Niepodległości 16
0-89 523-50-460-89 523-50-46
olsztyn@zosprp.pl


województwo wielkopolskie
60-867 Poznańul. Norwida 14
0-61 848-13-91 848-17-88
poznan@zosprp.pl


województwo zachodniopomorskie
70-556 Szczecin ul. Tkacka 54
0-91 448-97-16
szczecin@zosprp.pl


 
Reklama
 
 
!!! TELEFONY ALARMOWE !!!

• 999: Pogotowie

• 998: Straż Pożarna

• 997: Policja

• 994: Pogotowie Wodno - Kanalizacyjne

• 993: Pogotowie Ciepłownicze

• 992: Pogotowie Gazowe

• 991: Pogotowie Energetyczne

• 988: Telefon Zaufania

• 986: Straż miejska

• 981: Pomoc drogowa
 
Odwiedziło nas już 74659 odwiedzający (245150 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=